O NÁS

Náš tým se postupně rozrůstá od roku 2013 kdy jsme se začali potkávat jako přátelé při různých divadelních vystoupeních, nebo při pracovních projektech. Postupně jsme si mezi sebou vypěstovali velkou důvěru a sdíleli spoustu cvičení a technik pro vedení workshopů a lidí. Každý z nás má odlišné zájmy, odbornost, zkušenosti a dovednosti. Náš záběr je široký: marketing, divadlo, dramaterapie & arteterapie, sociální podnikání, textařina, storytelling a mnohé další. To co nás ale spojuje je láska k improvizaci a chuť ji předávat dál.

 

Od začátku společně budujeme ŠKOLU IMPROVIZACE. Trénink improvizace, který je koncipován tak, aby šlo nabyté schopnosti a dovednosti prakticky využívat v běžném pracovním i osobním životě v oblastech komunikace, prezentace, sebevědomí a spolupráce. Za tu dobu jsme se rozrosli do sedmi tříd ve čtyrech levelech semestrů s více jak sto účastníky. Dohromady prošlo našimi kurzy více jak 300 absolventů.

Velmi dobrým způsobem se nám podařilo přenést naše workshopy i do firemního prostředí. Ať už na společné teambuildingy, eventy apod., tak hlavně jako vzdělávací programy pro zaměstnance. Našich služeb využily např. LEGO a.s., Moneta money bank, ČSOB, Microsoft, Vodafone, O2, TEDx prague, DELOITTE, PWC, Starcom, ORBIT a mnoho dalších.

Naší další společnou výhodou je, že rádi pomáháme a podporujeme různé skupiny a projekty. Společně s Vámi jsme dokázali vybrat od července 2016 do konce srpna 2017 v rámci našich akcí IMPRO TALKS, FESTIVAL ŠKOLY IMPROVIZACE více jak 80.000,- na podporu vzdělávání a praktický výcvik hendikepovaných klientů v organizaci BORŮVKA PRAHA o.p.s.. Dále jsme podpořili svými workshopy / vystoupeními několik neziskových organizací a škol jako např. Člověk v tísni, nadace Pomozte dětem. Společně se Seppia o.s. jsme vytvořili v letech 2014-2016 jeden z nejúspěšnějších programů v rámci ERASMUS+ na podporu sebedůvěry ve vyjadřování vlastních názorů, diskuze a prezentace myšlenek pro mládež (12-15let).

Aby se nám lépe pracovalo, tak jsme v roce 2016 společně založili novou vzdělávací společnost IMPROVIZUJ s.r.o.

NÁŠ TÝM