LETNÍ ŠKOLA IMPROVIZACE

TÝDENNÍ TRÉNINK ŠKOLY IMPROVIZACE PRO TVŮJ OSOBNOSTNÍ ROZVOJ

OD 26. SRPNA DO 1. ZÁŘÍ 2019 V PRAZE

Dodej svým názorům šarm. Získej jistotu, přirozenost a pohotovost pro svá tvrzení a s elegancí vybrusli z krizových situací.

Již čtvrtým rokem pořádáme improvizační sebe-rozvojový letní intenzivní trénink.

Tentokrát v Písku v jižních čechách.

O NAŠEM PROGRAMU

NECHTE SE PŘEKVAPIT

NENECHTE SE ZASKOČIT

Škola improvizace je nejen semestrální trénink, ale již čtvrtým rokem i intenzivní týdenní program na léto určený pro Vás, kteří chcete pracovat s vlastním sebevědomím, naučit se vystupovat, nebo podpořit v sobě kreativitu a chuť spolupracovat.  

   

Pro všechny, kteří chtějí: 

 • skvěle a pohotově se vyjadřovat

 • ve správnou chvíli umět zareagovat

 • přesvědčit s elegancí

 • mít kontrolu nad situací, ale nebát se jí ztratit

 

Co se naučím? 

 • prezentovat své myšlenky přesvědčivým způsobem

 • spolupracovat teď a tady

 • poradit si s nečekanými překážkami

 • pohotově zareagovat s humorem a nadhledem

 • najít v sobě klid

 

Jak se to naučím? 

 • Pracujeme ve skupině 14 lidí. Klademe důraz na spolupracující atmosféru, ve které se skrze hry a cvičení učíš praktické dovednosti z oblasti kreativity, rétoriky, prezentace a leadershipu. Naši úžasní lektoři dbají na podporu motivace v týmu, přijetí zodpovědnosti za společný cíl, využití vlastního potenciálu a přenesení cvičení do reálných situací života.

Co si odnesu navíc? (NOVINKA)

 • Certifikát o absolvování kurzu použitelný do vašeho CV

 • Budeš součástí IMPRO komunity a budeš mít přístup ke speciálním seberozvojovým akcím (hlas, rétorika, pohyb) pořádané IMPROVIZUJ s.r.o. 

 • DESATERO BOŽÍ IMPROVIZACE + dáreček

Kde to celé bude probíhat?

 

Po třech ročnících v Praze, jsme se rozhodli přesunout na velmi malebné místo do jižních čech. Útočiště jsme nalezli v Písku, kde je krásný rodinný penzion U Malířských (U Malířských 173/173, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek) zasazený do lesů a hájů Píseckých hor. Je zde klid a pohoda a okolí nabízí spoustu vyžití pro volné chvíle.

Pro účastníky budou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové plně vybavené pokoje se sociálním zařízením.

 

 

 

 

Kdy a jak to proběhne?

Začínáme v pondělí 26. srpna od 15:00 úvodním tříhodinovým setkáním. Každý den bude dopolední (od 9:00 do 12:00) a odpolední (od 14:00 do 17:00) workshopy doplněné i večerním doprovodným programem (připravujeme). Závěr této intenzivní jízdy bude v sobotu večer v podobě divadelního představení.

Doprovodný program:

 • PŘIPRAVUJEME...

Kolik to stojí?

 

V ceně je kompletní ubytování na všechny dny kurzu + přespání do neděle. V pobytu je i plná penze a svačinky v průběhu dne (stravování probíhá přímo v penzionu).

Dále je v ceně samozřejmě kompletní workshop a všechny služby s ním spojené. Na místo není zajištěna doprava.

 

​CENA 17.900,- Kč vč. DPH

pro early birds přihlášených a zaplacených do 1. května 2019 - 16.900,- Kč vč. DPH 

 
 

LEKTOŘI

LUKÁŠ VENCLÍK

Vás provede celým týdnem jako hlavní lektor. 

Stovky nejen improvizačních představení po celé Praze, ČR a Evropě. Desítky firemních workshopů, večírků a konferencí. TV a filmová produkce od herectví až po scénář. A potom všem, stále stejný, stoicky klidný a ironicky vtipný moderátor, lektor a nerd, který ve Škole Improvizace učí od roku 2014 a v tréninku se soustředí na pohotovost, lehkost projevu a přijímání nabídek.

LEKTOŘI, KTEŘÍ LUKÁŠE V PRŮBĚHU TÝDNE DOPLNÍ:

ONDŘEJ NEČAS
Otec ŠKOLY IMPROVIZACE. Jako jediný z týmu není herec, ale díky zkušenostem z vedení lidí v různorodých projektech, organizování festivalů a dlouhé marketingové praxi si bere z aplikované improvizace techniky, které propojuje v roli lektora s konkrétními potřebami svých svěřenců. Klade důraz na vřelý a otevřený přístup, kterým pomáhá studentům překonávat sami sebe, posouvat se dál a naučit se pracovat s vlastním strachem a nervozitou (s čímž má řadu vlastních zkušeností).
PÁJA SEDLÁČKOVÁ
Malá žena s obrovským temperamentem se zabývá improvizací od svých 11 let. Díky ní spolupracovala s českým Googlem, o.s. Rámus anebo se vydala do Španělska zkoumat využití improvizace v terapii. Vedle toho píše písňové texty, organizuje festivaly a věnuje se site-specific divadlu. Z impra si bere schopnost si hrát a překonávat překážky s radostí.
VANDA GABRIELOVÁ
Projektová manažerka a zaprodaná improvizátorka. Současná prezidentka Improligy čerpá z dekády zkušeností s dramatickou tvorbou, zážitkovou pedagogikou a klauniád. Absolventka intenzivní školy improvizace v legendárním Chicagském Second City. "Improvizace je pro mě cesta jak žít v přítomnosti, být otevřen ke všem novým okamžikům a radovat se ze společné tvorby"
TÁŇA JÍROVÁ
Herečka a lektorka, v civilním životě ředitelka neziskové organizace, na sobě neustále maká, a tak v současné době prochází drama-terapeutickým výcvikem, i když jí podle našeho názoru nejvíc cvičí její dvojčatoidní synové. Z hraní improvizačního divadla a vedení kurzů si bere otevřenost, sebedůvěru, schopnost ocenit druhého a odvahu říct vlastní názor.
LÁĎA KARDA
Skvělý muzikant a ještě mnohem lepší herec si splnil sen studiem herectví na pražské DAMU. Bohém, pankáč a skvělý parťák na jevišti i při workshopu. Specialista na improvizaci s využitím okolního prostředí a neúprosný trenér jevištního projevu.
Show More
 

NAJDETE NÁS I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH 

 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • YouTube - White Circle

REFERENCE

ŠKOLA IMPROVIZACE začala své působení v roce 2013 a od té doby prošlo jejími semestrálními tréninky více jak 250 lidí. Níže uvedené reference jsou z loňského letního intenzivního kurzu. Další reference naleznete přímo na webu školy, nebo v podobě příběhů našich absolventů na IMPRO TALKS.

TEREZA BROUSILOVÁ

Studentka právnické fakulty a hudebnice

Oproti dřívějšku se nebojím někam jít, i když předem netuším, co tam řeknu. Víc si totiž věřím, že dokážu z případné nekomfortní situace vybruslit - zaimprovizovat, třeba z toho udělat i srandu. Víc taky vnímám, jak reaguju na ostatní, že místo "ne, takhle jsem to nemyslela", pokud s druhým úplně nesouhlasím, řeknu třeba "jo, tak nějak a ještě bych dodala". Snažím se prostě toho, kdo přijde s nějakým návrhem, podpořit - najít styčný plochy. Takže kurz improvizace byl pro mě určitě hrozně inspirativní. Celkově mi pozměnil směr uvažovani/mluvení/chováni, což se projevuje taky třeba když musím mluvit k většímu množství lidí. Vlastně mě to docela i začalo bavit.

MICHAELA ŠMEJKALOVÁ

Brand Protection Manager

Stojím v místnosti plné cizích lidí, je mi vedro, potím se. Koukám do očí Ondřejovi Nečasovi a Lukáši Venclíkovi a snažím se nedat najevo, že se tak zcela neztotožňuji s tím, co říkají a předjímají. Cože? Že prý každý se dá odblokovat?! Má tvrdohlavá povaha mě nutí pohrávat si s myšlenkou, že budu výjimkou potvrzující pravidlo - vlastně jsem si tím naprosto jistá. A dělám přesně to co vždycky, když se necítím ve své kůži, když s něčím nesouhlasím a když něčemu nevěřím - křížím ruce na prsou. Už je sobota večer, prosím?! Začíná Letní škola improvizace.

 

STŘIH

 

Stojím v místnosti plné lidí, kteří jsou mi blízcí a které mám ráda (a to i přesto, že je znám prakticky jen pár hodin), koukám do přívětivých očí Ondry a Lukyho, mluvím veřejně o svých pocitech a, světe div se, brečím! Brečím slzy úlevy a euforie z uplynulého vystoupení. A co je na tom všem nejpozoruhodnější - brečím, protože týden plný zábavy, výzev a především permanentního překonávání sebe sama je u svého konce...Když o Letní škole improvizace a celém týmu, který za ní stojí, zpětně přemýšlím (což i přes uplynulý čas dělám poměrně často), uvědomuji si, že mi to opravdu něco dalo a že z této zkušenosti stále čerpám. Není ze mě nový improvizátor a nikdy nebudu stát ve světle divadelních ramp, ale připadám si uvolněnější, odvážnější a hlavně - neberu se už tolik vážně! Letní školu improvizace vřele doporučuji všem, kteří mají chuť zkusit něco nového a kteří si konečně uvědomili, že je třeba čas od času vystoupit ze své komfortní zóny.
 

ADAM ADAMÍK

Syn vedoucího obchodního odboru Národního divadla

Po týdenním kurzu improvizace pozoruju u otce obrovskej posun. Líp se s ním povídá. Občas totiž i poslouchá.

Please reload

 
IMPROVIZUJ S.R.O.

Fakturační adresa

Volkova 1131/3 

198 00, Praha 9

IČO: 056 04 885

DIČ: CZ 056 04 885

Bankovní spojení: 4417109309/0800

Tel: +420 728 376 440

info@improvizuj.cz

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White YouTube Icon

Na Vaše dotazy se bude těšit PÁJA SEDLÁČKOVÁ

+420 732 458 455
paja@improvizuj.cz

 
 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • YouTube - White Circle
 • LinkedIn