Třetí ročník největšího českého improvizačního festivalu, kde se vám představí skvělé absolventské skupiny ze ŠKOLY IMPROVIZACE i samotní lektoři, kteří pro vás připravili improvizační workshopy a pozvali zahraničního hosta.

  • FACEBOOK
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn

PROGRAM

Vstupné se platí na místě je však nutná REZERVACE (kapacita prostoru je omezená, proto prosíme o včastné přihlášení). 

 

Cena vstupného za divadelní a workshopvé večery je 150,- Kč.  (100,- Kč pro studenty a absolventy ŠKOLY IMPROVIZACE)

Cena za 6-ti hodinový workshop našeho hosta je 2000,- Kč (1500,- Kč pro studenty a absolventy ŠKOLY IMPROVIZACE)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@improvizuj.cz

DIVADLO

Pondělí 21. ledna 

KOSTKY A SYNOVCI & ŽHAVÝ ROHLÍK

STUDENTSKÝ KLUB CELETNÁ 20 od 19:30

Dvě naprosto úžasný bandy lidí, kteří mají elán a chuť ukázat co v nich je. V kratších i delších formách vás tak vtáhnou do světa, kde se nemožné stává realitou.

Úterý 22. ledna 

EPINI DI VANDA & EGODIE

STUDENTSKÝ KLUB CELETNÁ 20 od 19:30

Naši druháčci se potkají s našimi nejzkušenějšími co v itineráři máme. Jedni pojedou krátké až skečovité formy kterými vás pobaví a druzí vám ukážou volnou improvizační longformu, která vznikne plně na místě.

Čtvrtek 24. ledna 

DIVADELNÍ ANDĚLÉ & SLAM + STAND UP

STUDENTSKÝ KLUB CELETNÁ 20 od 19:30

Čtvrteční program se nám trochu mění ve formátu. Nejdříve se představí velmi zkušení "Andlíci", kteří jsou s námí již čtyři semestry s velmi specifickým vystoupením, které dali dohromady se svým principálem Láďou Kardou. No a poté ukáží své slamovací a stand-up umění naši přátelé a kolegové jako např. Jirka Charvát, Lukáš Venclík, Láďa Karda & další...

 

Pátek 25. ledna 

MAESTRO

STUDENTSKÝ KLUB CELETNÁ 20 od 19:30

Poslední divadelní den, kdy se vám ze všech naších pokročilých tříd představí dvojice hráčů. Maestro je formát Keitha Johnostona, ve které dochází k postupnému vyřazování hráčů. Dva režiséři náhodně losují hráče a zadávají jim situace a improvizační hry, Diváci pro ně posléze hlasují a jak představení pokračuje, hráči s nejnižším skóre postupně odpadávají, až zůstane jeden jediný - Maestro! Jako bonus je účast i lektorské dvojice. Všichni budou potřebovat nejen vaší podporu, ale i tvrdé rozhovací schopnosti, tak neváhejte dorazit.

HOST IMPROFESTU

Sobota 26. ledna 

POHYB A EMOCE workshop

SHAWN KINLEY (Kan) - HOST IMPROFESTU

VYPRODÁNO - PŘIHLAŠ SE JAKO NÁHRADNÍK

ŽIŽKOSTEL (Náměstí barikád 1, Praha 3) od 10:30 do 17:30 

Pohyb je propojený s emocemi. Emoce vylézají na povrch skrze akci. Akcí zjišťujete, jaké emoce vlastně vyjadřujete. Jestliže postrádáte jedno, zákonitě postrádáte i to druhé. Tento workshop snoubí pohyb a emoci v jedno pevné nerozlučitelné manželství. Workshop bude probíhat v anglickém jazyce + na místě bude i překladatel a cvičení můžete vykonávat v češtině. DOPORUČENA JE ZÁKLADNÍ ZKUŠENOST S IMPROVIZACÍ.

Shawn Kinley (35) vystupoval a lektoroval po celém světě (poslední součet činní 52 států). Ve svých hodinách propojuje podle potřeby všechny své znalosti a dovednosti z oblastí: práce s maskami, mimického, psychického a improvizačního divadla.

Jeho domovinou je Kanadské The Loose Moose Theatre, kde vystupuje, režíruje a učí když zrovna není na cestách. Již více jak 20 let úzce spolupracuje s Keithem Johnstonem na jeho workshopech v Národním divadle a opeře v Irsku, Norsku, Slovinsku, Scotsku stejně tak i pro vědce v Izraeli, technologické firmy v Dubaji, právní firmy ve Spojených státech, nebo pro děti. Speciálně pak s mládeží na univerzitách jako Oxford, Cambridge, Tokyo atd.. Největší inspiraci nachází u dětí. Často ty šestileté cituje a upozorňuje na jejich moudrost a schopnost umět improvizovat.

Neděle 27. ledna

VEKSLIMPRO - LÁĎA KARDA & SHAWN KINLEY 

POTRVÁ (Srbská 2, Praha 6) od 19:30 
O VEKSLU: {z německého wechsel = střídání}
Původní formát Ládi Kardy, kdy si pokaždé zahraje  s někým novým a pokaždé něco jiného. Pozve si k sobě lidi, se kterými si vždycky chtěl zahrát, ale v životě na to nebyl čas ani prostor. Jako čtvrtý přijal pozvání Shawn Kinley. Představení bude v češtině, angličtině a dalších jazycích. NA TOTO PŘEDSTAVENÍ SE NEŘEŠÍ REZERVACE VSTUPENEK a platí se dobrovolně na místě (doporučená cena je 100 Kč). Více na události ZDE.

WORKSHOPY

Pondělí 4. února  - VYPRODÁNO

Úterý 5.února - VYPRODÁNO

Čtvrtek 7.února - POSLEDNÍ MÍSTA

VÍTEJ DO SVĚTA IMPROVIZACE

PROSTOR 8 (Šmilovského 1437/8, Praha 2-Vinohrady) od 19:00 do 21:00

Přemýšlíš dlouho o tom, že si něco takového jako je improvizace chceš zkusit, ale nemáš na to odvahu? Proto jsme připravili dvouhodinové workshopy s našimi zkušenými lektory, kteří ti tu odvahu dodají navíc vám ukážeme, že IMPRO není jen o blbnutí na jevišti, ale je i o získání mnoha praktických poznatků a dovedností, které použiješ v běžném i pracovním životě. Vyber si v přihlášce jedno ze tří setkání a zavítej do světa nových obzorů

O NÁS & NAŠÍ PRÁCI

 

ŠKOLA IMPROVIZACE

semestrální sebe-rozvojový program

LETNÍ ŠKOLA IMPROVIZACE

týdenní sebe-rozvojový program

IMPROVIZUJ.CZ

 

všechno o nás a našich aktivitách jak pro dospělé, tak pro mládež

FIREMNÍ

 IMPROVIZACE

rozvojové programy pro váš tým

PŘEMLUV

ŠÉFA

krátký, ale intenzivní workshop

pro smelení vašeho týmu

 

HISTORIE

V roce 2018 jsme uspořádali v rámci zimní i letní části festivalu celkem 9 představení, 6 workshopů, kde se vás sešlo přes tisíc a společnými silami jsme přispěli částkou 11.525,- Kč na program podpory pro znevýhodněné děti KUŘE POMOZTE DĚTEM.

 

V prvním ročníku 2017, který byl stejně jako letos rozdělen na dvě části a to zimní a letní. Společně nás na 11 večerních akcích navštívilo více než 900 diváků, kteří pomohli vybrat celkem 28.100,- Kč na podporu dlouhodobého vzdělávání hendikepovaných klientů

BORŮVKY PRAHA o.p.s.