čt 30. 1.

|

Studentský klub Celetná

Semestr III čtvrtek & HOSTÉ FESTIVALU Olivija a Sára (Sl)

Ve čtvrtek 30. ledna se můžete těšit na vystoupení naší absolventské skupiny ze třetího semestru, která si pro vás připravila různorodé longformy z dílny naší Vand Gabrielové a Jany Epikaridis. Jako druhé představení uvidíte od našich festivalových hostů ze Slovinska (v angličtině) Olivija Grafena

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

30. 1. 2020 19:30

Studentský klub Celetná, Celetná 562/20, 110 00 Staré Město, Česko

O události

  Ve čtvrtek 30. ledna se můžete těšit na vystoupení naší absolventské skupiny ze třetího semestru, která si pro vás připravila různorodé longformy z dílny naší Vand Gabrielové a Jany Epikaridis. 

Jako druhé představení uvidíte od našich festivalových hostů ze Slovinska (v angličtině) Olivija Grafenauer a Sáry Šoukal.

Dvě improvizátorky a jedna nit. Tahle nit může spojovat, rozpojovat anebo se může stát předmětem. V tomto představení improvizátorky zkoumají svou přítomnost a vzájemné propojení skrze nit ve tvaru provazu. Neviditelné pouto mezi improvizátory se stává pro oko viditelné a tím pádem jim dává nové možnosti pro hru a zároveň je zdrojem inspirace. Pletení je longforma, která se neustále mění, roste a rozvíjí.

Sdílet událost